ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Terazi burcu yorumu

Bu hafta Terazi burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Terazi burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
15 Ekim 2018

Kendinize ve parasal konulara odaklı olduğunuz bu dönemde haftanız başlıyor sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Terazi burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Aile hayatınızda önemli bir takım adımlar, krizlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Venüs sizin para alanınızda geriliyor bu alanda sıkıntı ve problemler çıkartmış olabilir ama Merkür’ün de bu alanınızda bulunması ve Pazartesi günü olumlu etkileşimlere girmesiyle beraber maddi konularda yaşadığınız sıkıntı ve problemleri geride bırakacağınız iş ile ilgili konularda parasal anlamda güzel anlaşmalara gireceğiniz haftalardan bir tanesi. Bu anlaşmaların daha önceden konuşulmuş yada iş yaptığınız insanlar olmasına özen gösterin. Haftasonuna doğru Cuma günü sevdiklerinize karşı sabırsız ve agresif tutumlar içersine girmeniz söz konusu olabilir. Ağızınızdan çıkanı kulağınız duysun sevdiğiniz insanları çok fazla hırpalamayın hele maddi konularda harcamalarınızla ilgili yaşayacağınız sıkıntılar diğer insanlara daha kolay tepkiler vermenizi sağlayacak. Haftasonuna doğru iş ile ilgili konularda toparlayıcı etkileriniz olacak sevgili Terazi’ler.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler