Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Oğlak burcu yorumu

Bu hafta Oğlak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Oğlak burcu yorumu

Haftaya Ay, Oğlak burcundayken başlıyor sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Oğlak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Sizin için etkili ve önemli haftalardan bir tanesi. Hayatınızdaki krizleri değiştirecek, dönüştürecek şansları ve fırsatları bu Pazartesi kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Kaldı ki, arkadaşlarınızla olan bağlantılarınızda sıkıntı yaşıyorsanız bu alanları düzeltmek için gökyüzü sizi destekleyecek. Haftasonuna doğru para harcamalarınız hızlanabilir ve bu harcamalarınız sizi sinirli kılabilir. Sevdiklerinize karşı ağızınızdan çıkanı kulağınız duysun çabuk tepki vermemeye, anlık hareketlerle karşı tarafı üzmemeye özen gösterin. Haftasonu ise yakın çevrenizle beraber yapacağınız kısa vadeli planlara odaklanıcak, kısa seyahatlerle kendinizi rahatlatıcaksınız.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış