ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Koç burcu yorumu

Bu hafta Koç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Koç burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
15 Ekim 2018

Bu hafta Koç burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Koç burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Gün içinde duygsal hayatınızı özellikle iş ortamlarınızda iyi kontrol etmeniz gerekecek. Bu hafta keyifli haftalardan bir tanesi çünkü aklınızı, mantığınızı daha fazla kullanmak isteyeceksiniz. Özellikle parasal konularda yaşadığınız şansızlıklar, sıkıntı ve sorunlar varsa bütün bunları giderme imkanını hafta başında kolaylıkla bulabilirsiniz. Kariyer oluşumları hafta ortasına kadar devrede olurken, haftasonuna doğru sosyal çevrenizle beraber yapacağınız güzel planlara odaklanabilirsiniz. Cuma günü sinirli tepkilerinize karşı dikkat edin. Sevdiğiniz insanlarla parasal konularda anlaşmazlıklar sizi zorlayabilir. Hayalperest etkilerle biraz da diğer insanları düşünerek hareket etmeniz olayları daha iyi toparlamanıza neden olacak.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler