ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Boğa burcu yorumu

Bu hafta Boğa burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Boğa burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
15 Ekim 2018

Seyahat, yabancılarla yapılacak olan işler ile bu hafta başında daha hızlı hareket edeceksiniz sevgili Boğa ve yükseleni Boğa olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Boğa burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

İkili ilişkileriniz ve özel hayatınız bu aralar gündeminizi fazlasıyla meşgul ediyor. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntı ve sorunları geride bırakmak yada bu sorunlarınıza çözüm bulmak adına bu hafta başı etkili günlerden bir tanesi. Pazartesi günü özel hayatınızda ayrıntıya kavuşturmak istediğiniz, sıkıntı yaşadığınız konuları daha güzel toparlamak istediğiniz alanlarda kolaylıkla harekete geçebilirsiniz. Yine daha önceden konuşulmuş bir iş, anlaşma veya sözleşme devrede olabilir. Bu hafta daha çok kariyerinize ve iş hayatınıza odaklanmanız gerekenlerden bir tanesi. Cuma günü özel hayatınızda ağızınızdan çıkan sözleri duymaya çalışın özellikle bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar varsa biraz sinirli hareket etmenizden kaynaklı olduğunu farketmeniz gerekiyor. Haftasonu ise daha fazla sosyal çevrenizle hayatı paylaşacaksınız.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler