Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Başak burcu yorumu

Bu hafta Başak burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Başak burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Başak burcu yorumu

Özel hayatınızda keyifli etkileşimler haftanız başlıyor sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Başak burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Çocuğunuz varsa konuları bir kaç gün boyunca gündeminize oturabilir. Çocuğunuzun hayatında uğraşmak zorunda kalacağıız bir iş, bir mesele devrede olacak ve siz de bunları bir an önce çözüme kavuşturmak isteyeceksiniz. Hafta başında yakın çevrenizle olan insanlarla bağlantılarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Yaşadığınız iletişim ve ilişki sıkıntılarınızı geride bırakacaksınız. Satış, reklam, pazarlama, bilgisayar yada iletişime dayalı işi olanlar bu hafta özellikle bu alanda güzel sonuçlar elde etmeye yatkın olacaklar. Haftasonuna doğru biraz işler bozulabilir iş hayatınızda etkin bir şekilde mücadele gücünüzü ortaya koymak isteyebilirsiniz ve bu da yakın çevrenizdeki insanlarla olan ileitşiminizde sıkıntı ve problemleri karşınıza getirebilir. Başkalarını düşünmeden hareket etmemeye özen gösterin. Özel hayatınızda alacağınız etkilerle sevdiğiniz insanla gelecek planlarınız üzerine yoğunlaşabilir, haftasonunu özel hayatınıza ayırabilirsiniz. Bu hafta çok çalışmaktan kaynaklı olarak beyninizi ve kendinizi rahatlatmak için özel hayatınızda kim varsa ona daha fazla vakit ayırmayı unutmayın sevgili Başak’lar.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış