Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Balık burcu yorumu

Bu hafta Balık burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Balık burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Balık burcu yorumu

Sosyal çevre bağlantılarınız bu hafta önemli olacak sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Balık burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Arkadaşlarınızla beraber atılacak adımlar aktiviteler, davetler sosyal bir takım işler önem kazanıyor ve siz bu işlerde kendi gücünüzü etkin bir şekilde ortaya koyacaksınız. Seyahat yada eğitime dayalı işlerinizde güzel bir noktaya getirmek ve istediğiniz sonuçları almak anlamında hafta başını etkili bir şekilde kullanın. Uzak akrabalarınızla aranızda bir sıkıntı varsa bu sıkıntıları konuşmanın ve gidermenin tam zamanı. Haftaosonu özellikle tatildeyseniz, seyahatteyseniz yada tanımadığınız ortamlardaysanız öfke çıkışlarınızı kontrol edin. Oldukça yaratıcı, verimli, üretken ve sanatsal hissedeceğiniz haftalardan bir tanesi. Haftasonu diğer insanları düşünecek, onlarla güzel iş birliklerine girecek ve kendi canınızın istediği şekilde hareket edeceksiniz.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış