Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu yorumu

Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Akrep burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu yorumu

Yakın çevre iletişiminizin hızlı olduğu haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Akrabalarınız, kardeşleriniz, komşularınız, yakın dostlarınızla olan bağlantılarınızın kuvvetli olacağı haftalardan bir tanesini yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde oluşan konu ve olaylar hayatınızı daha fazla ilgilendirecek. Hayatınızda sıkıntı yaşadığınız, kendinizi iyi hissetmediğiniz konularda çözümün karşınıza geldiğini göreceksiniz. Kendinizle olan bağlantınızı gözden geçireceksiniz insanlardan yardımlar alacaksınız ve bu yardımların sonucunda yalnız olmadığınızı görecek ve istediğiniz şekilde devam edeceksiniz. Cuma günü aile büyüklerinize karşı çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız onların söylediği bir söz, yaptığı bir hareket alınganlık göstermenize neden olabilir. Bu yüzden bu haftasonuna doğru aile ilişkilerinize dikkat edin. Aşk hayatınızda işler yolunda gidiyor eğer çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınızın kuvvetlendiğini görecek ve haftasonunuzu hobilerinize ayırarak geçireceksiniz.

Kaynak: cevapla.tv

ÇOK OKUNAN HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
SON HABERLER
Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı Kardeş Eli Derneği 17 ülkede kurban bağışı çalışmalarına başladı
Denetimden kaçmak Denetimden kaçmak
Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu Kömür İşletmeleri Yükselme Sınavı mahkemelik oldu
Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti Özel, Emine Şenyaşar’ın görüşme talebini Erdoğan’a iletti
Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar? Güçlükle yetiştirdiğimiz hekimlerimiz niçin yabancı diyarlara göç ediyorlar?
Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran Provokasyona rağmen Rusya, Çin ve İran
İnsan olan utanır bunları yazmaya İnsan olan utanır bunları yazmaya
Savaş, müzakere ve barış Savaş, müzakere ve barış