ÇOK OKUNAN YAZARLAR

Hande Kazanova - 15 - 21 Ekim 2018 haftalık Akrep burcu yorumu

Bu hafta Akrep burcunu neler bekliyor? Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Akrep burcu yorumunu cevapla.tv izleyicileri için yorumladı.

Hande Kazanova Hande Kazanova
15 Ekim 2018

Yakın çevre iletişiminizin hızlı olduğu haftalardan bir tanesi sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar. Astrolog Hande Kazanova 8 – 14 Ekim haftalık Akrep burcu yorumunu cevapla.tv'ye anlattı.

Akrabalarınız, kardeşleriniz, komşularınız, yakın dostlarınızla olan bağlantılarınızın kuvvetli olacağı haftalardan bir tanesini yaşayacaksınız. Yakın çevrenizde oluşan konu ve olaylar hayatınızı daha fazla ilgilendirecek. Hayatınızda sıkıntı yaşadığınız, kendinizi iyi hissetmediğiniz konularda çözümün karşınıza geldiğini göreceksiniz. Kendinizle olan bağlantınızı gözden geçireceksiniz insanlardan yardımlar alacaksınız ve bu yardımların sonucunda yalnız olmadığınızı görecek ve istediğiniz şekilde devam edeceksiniz. Cuma günü aile büyüklerinize karşı çok çabuk tepki vermeye meyilli olacaksınız onların söylediği bir söz, yaptığı bir hareket alınganlık göstermenize neden olabilir. Bu yüzden bu haftasonuna doğru aile ilişkilerinize dikkat edin. Aşk hayatınızda işler yolunda gidiyor eğer çocuğunuz varsa onunla olan bağlantılarınızın kuvvetlendiğini görecek ve haftasonunuzu hobilerinize ayırarak geçireceksiniz.

Kaynak: cevapla.tv

Benzer Haberler