Gözyaşlarını akıta akıta bitiremeyen bu burçların ağlaması bitmiyor! İşte en sulu göz 3 burç

Bu burçlar ağlamaya başlayınca asla susmuyorlar. Her konuda kendisine ağlama payı çıkaran bu burçların adı sulu göze çıktı. Peki, bu burçlar hangisi?

Gözyaşlarını akıta akıta bitiremeyen bu burçların ağlaması bitmiyor! İşte en sulu göz 3 burç

Çevremizde bazı insanların gözyaşları hemen akabilir. Ağlama konusunda artık insanları bıktıracak duruma getiren bu burçlar, asla kendilerine hakim olamıyorlar. Konu ne olursa olsun hemen ağlamaya başlayan bu burçlar ancak bu şekilde rahatlıyorlar. Duygusal anlamda oldukça hassas olan bu burçların gözyaşları adeta bitmiyor. Bu burçların adı artık sulu göze çıkmış durumdadır. Kendileri de bu durumdan rahatsız olsa da yapıları gereği bu davranışlarından vazgeçemiyorlar. İşte en sulu gözlü 3 burç…

Yengeç burcu

Yengeç burçlarının başlıca özelliklerinden biri de kolay bir şekilde ağlamasıdır. Onlar konu ne olursa olsun hemen gözyaşlarını akıtabilirler. Yer ve zaman fark etmeksizin ağlamasına engel olamayan yengeç burçları çoğu zaman da dikkatleri üzerine çekerler. Onlar için ağlamak kendilerini ifade etme şekli olabilir. Kendisini ilgilendirmeyen konularda bile ağlamayı başaran yengeç burçlarının gözyaşları adeta hazırda bekler. Kendisine hakim olamayan yengeç burçları bazen yersiz olarak ağlayınca çevresinden de tepkiler gecikmez. İşte en sulu gözlü burçlar arasında yengeç burçları da bulunur.

Terazi burcu

Terazi burcu için ağlamak oldukça rahatlatıcıdır. Onlar bazen rahatlamak için bile durduk yere ağlayabilirler. Bir sıkıntısı, derdi olduğu zaman hemen ağlayan terazi burçları bunu göstere göstere yapmaz. Sessiz ve sakince kendi köşesine çekilir ve ağlamaya başlar. Terazi burçları ağladıkça dertlerini unutan burçlardan olabilir. İşte en sulu gözlü burçlar arasında terazi burçları da bulunur.

Balık burcu

Balık burçları genel olarak hassas ve duygusal bir yapıya sahiptir. Ağlamak da onlar için kendilerini ifade etme biçimi olabilir. Ağlamayı da bazen abartan balık burçlarının gözyaşları adeta bitmiyor. Sürekli kendine ağlayacak bir durum yaratan balık burçları çoğu zaman bu davranışlarından dolayı eleştirilmektedir. Gözyaşlarını akıta akıta bitiremeyen balık burçları, ağlama konusunda asla kendilerine hakim olamıyorlar. İşte en sulu gözlü burçlar arasında balık burçları da bulunur.

 

ÇOK OKUNAN HABERLER
SON HABERLER
Muhalifler KKM kullanmıyor mu? Muhalifler KKM kullanmıyor mu?
Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır Kılıçdaroğlu aday olursa İyi Parti dağılır
Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele Kemal Bey ABD'ye bir gidip gelsin hele
Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun Varsın faşist olsun yeter ki Putin’e karşı olsun
Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü Gökyüzünün altındaki en güzel yeryüzü
Hangi İslam Hangi İslam
Büyük dava adamı Cem Uzan Büyük dava adamı Cem Uzan
“Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar… “Nabza Göre Şerbet” Hanımefendi’den beraber ve solo siyasi şarkılar…