Adem Terzi Kimdir?

Adem Terzi... Saç Tasarımı denilince ilk akla gelen kişilerden olan  Adem Terzi 2003 yılı itibariyle  Adem Terzi Barber’s Club adıyla hizmet vermektedir. Saç Tasarımı hakkında merak edilen soruları Cevapla.tv kameraları aracılığı ile cevap verdi. 

Adem Terzi, henüz 10 yaşındayken kendi saçlarına düşkünlüğü nedeniyle berberlik mesleğine merak saldı. Tarabya’da büyüdüğü mahallede, küçük bir berber salonunda büyük hayalleriyle işe başladı.

Askerlik dönüşü ise Etiler Diba’nın erkek bölümünde mesleğini devam ettiren Adem Terzi, yaklaşık 2 yıl sonra çalıştığı salonun sahibi oldu ve 2003 yılı itibariyle de Adem Terzi Barber’s Club adıyla hizmet vermeye başlaydı.

Türkiye’nin sayılı birkaç güzellik merkezinden biri olan Adem Terzi Barber’s Club İstanbul’un seçkin insanlarına hizmet vererek ve içinde bulunduğu bir çok faaliyetle ve mesleği adına imza attığı bir çok ilklerle 10. yılını tamamladı.

Tecrübeli bir ekibe sahip olan Adem Terzi; "Müşteriyi tanımak işin esasıdır" diyor. Personelinin müşterilerini iyi tanıdığını, ismiyle hitap ettiğini, içeceğinden hangi koltuğu tercih ettiğine kadar her şeyi bildiğini belirtiyor.

Adem Terzi bütün sorularınıza Cevapla.TV aracılığı ile cevap veriyor.

BAZI YAZILARI
TÜM YAZILARI