28.04.2017

Fox’un yarışması seyirci tartısında
Bu yazıyı Twitleyin Bu yazıyı Twitleyin Bu yazıyı Twitleyin

Geçen hafta yılbaşına denk geldiği için Okur Mektupları köşemizi yayınlayamamıştık. Kaldığımız yerden devam...
Köşemizin kıdemli lojistik destek subaylarından Doruk Şahin, FOX'un yeni müzik yarışması 'En İyi Ben Söylerim'i mercek altına alırken, önemli tespitlerde bulunmuş:
"Değerli Yüksel Ağabey, 'En İyi Ben Söylerim' isimli bir ses yarışması başladı. Kibariye ve Serdar Ortaç jüride. Sunucu ise Çağla Şıkel. Kendimi orada hayal edemedim. Düşünsenize; sekiz tane kepçe gibi sahne tasarlamışlar. Kepçenin içindeki yarışmacı bir şarkının 30 saniyesini söylüyor, sonra diğer kepçe içindeki yarışmacı devam ediyor. Enteresan fikir. Dönen jüri koltuklarını kim yönetiyorsa, kumandası kimdeyse; oyun konsolu gibi, jüri üyelerini kendi etraflarında 360 derece döndürüyorlar. En rahatı sunucu Çağla Şıkel diyeceğim ama onun da sekiz kepçe sahneye ayrı ayrı gidip yarışmacılarla konuşmaktan nevri döndü, üzüldüm vallahi. O stüdyoda olmak istemezdim. Stüdyo ortada bir kazan ve sekiz kepçeden oluşuyor. Ama tam tersi mantıkla işliyor. Kepçeleri, kazan karıştırıyor.
Kibariye kendini bir ara 'Kim Milyoner Olmak İster?'de gibi hissedip "Eminim, son kararım" dedi. Çağla, TRT'de program yapan solistler gibiydi; 'Sıradaki şarkı bir nokta nokta bestesi ve yarışmacımız nokta nokta seslendirecek.' Monitör koyacak yer kalmayınca Çağla elindeki kağıda bağlı kaldı.

Yazının devamı için tıklayın >>


TÜMÜ ÇOK OKUNAN YAZARLAR