28.03.2017

İlahi Cengiz!
Bu yazıyı Twitleyin Bu yazıyı Twitleyin Bu yazıyı Twitleyin

Önceki gün Kelebek yazarı Cengiz Semercioğlu, "Tolgahan Sayışman'la Almeda Abazi'nin Los Angeles'taki düğünleri bütün gazetelere haber oldu.
Herkes düğünün ayrıntılarını verdi. Ama Kelebek, Mahsun Kırmızıgül'ün aynı otelde ve aynı tarihte evlendiğini yazarak bir adım öne geçti." diye yazmış.
Aslında bu yazıyı yazmayacaktım; insanlık hali, Cengiz haberimizi görmemiş olabilir. Ama yazının başlığı 'Kelebek farkı' gibi iddialı bir başlık olunca hatırlatmadan edemedim. Bu haber, düğünden iki hafta önce 30 Ocak'ta Ömer Karahan imzasıyla GÜNAYDIN'da çıktı zaten, ana gazeteden de anoslandı.
Hadi Cengiz görmemiş olabilir, koskoca Hürriyet'e bu özel haberin daha önce GÜNAYDIN'da çıktığını görüp uyaran olmadı mı?
Daha da kötüsü Cengiz yazısında GÜNAYDIN'ın özel haberini 'herkes yazdı' diye anonimleştirmiş. En komiği ise Cengiz'in öve öve bitiremediği Kelebek'in gecikmeli haberiyle ilgili "Ben de bir katkı yapayım.
Beverly Wilshire Hotel, meşhur 'Pretty Woman' (Özel Bir Kadın) filminin çekildiği yer" diye yazması. Yahu bu ayrıntı da GÜNAYDIN'ın haberinde var.
John Lennon ve Elvis Presley'nin de favorisi olan bu otelde 'Pretty Woman' filminin de çekildiğini yazmışız.

Yazının devamı için tıklayın >>


TÜMÜ ÇOK OKUNAN YAZARLAR